Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak wygląda ta PiS-owka reforma wymiaru sprawiedliwości ! Na szczęście, dzięki powszechnemu sprzeciwowi społecznemu udało się nieco ją zatrzymać bo gdyby nie to, oskarżający pana Ziobro siedział by już dawno za kratkami. Może niech to będzie sygnał dla ludzi, którzy nie angażują się w sprawy obywatelskie twierdząc że  " nie interesują się polityką", że polityka może zainteresować się nimi, szybciej niż to im się wydaje. Ale wtedy będzie za późna na protesty.
 Widzę ze pan Adam z Lublina jest aktywny... nie tylko pod tym artykułem;-) to dobrze.... wiem ze wspiera wolne media;-) też dobrze;-) ale niedobrze że widzi tylko jedną stronę medalu.... złe zachowania obecnie rządzących. .. a o totalnej opozycji zapomniał ? A przepraszam,  oni są kryształowi ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda ta PiS-owka reforma wymiaru sprawiedliwości ! Na szczęście, dzięki powszechnemu sprzeciwowi społecznemu udało się nieco ją zatrzymać bo gdyby nie to, oskarżający pana Ziobro siedział by już dawno za kratkami. Może niech to będzie sygnał dla ludzi, którzy nie angażują się w sprawy obywatelskie twierdząc że  " nie interesują się polityką", że polityka może zainteresować się nimi, szybciej niż to im się wydaje. Ale wtedy będzie za późna na protesty.
Widzę ze pan Adam z Lublina jest aktywny... nie tylko pod tym artykułem;-) to dobrze.... wiem ze wspiera wolne media;-) też dobrze;-) ale niedobrze że widzi tylko jedną stronę medalu.... złe zachowania obecnie rządzących. .. a o totalnej opozycji zapomniał ? A przepraszam,  oni są kryształowi ;-)
Z tego, co słyszałem w innych "wolnych mediach", to kryształowi, to są Prezes i działacze PiS-u...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...